DORUČENÍ DO 2-3 PRACOVNÍCH DNÍ PO CELÉ ČR | TEL_ik+420 510 344 501 (7:00-16:30) | MAIL_ik INFO@YOUR-SHISHA.COM  
SLEDUJTE NÁS I_transparent F_transparentI_transparent ...

O nás

O nás

 

Naše značka Your shisha s originálními vodními dýmkami vznikla v České Republice v roce 2015. Chtěli jsme na trh uvést dýmku, která bude praktická (přizpůsobí se různým skleněným i nerezovým lahvím), snadno přenosná a hlavně kvalitní.

 

Proces vývoje vodní dýmky až po výrobu

Po zrození nápadu v roce 2014 následovalo období vývoje, které trvalo celý rok. Jakmile se nám podařilo vše dotáhnout do finální podoby, byla na světě přenosná a minimalistická vodní dýmka YS. Na designu se podílelo několik renomovaných českých designérů, kteří nám pomohli splnit záměr, aby dýmka byla nejen praktická, ale i moderní svým vzhledem. Výrobu jsme spustili v roce 2015 a sice přímo v České republice. Začínali jsme nejprve maloobchodním prodejem, který jsme později rozšířili i na velkoobchod.

 

Naše plány 

Plánujeme postupně rozšiřovat výběr vodních dýmek i celkové příslušenství. Záleží nám  na vaší spokojenosti, proto chceme poskytovat širší nabídku produktů, abyste u nás vždy našli, vše co potřebujete k vodním dýmkám nebo třeba vybrali vhodný dárek pro někoho blízkého. 

 

Naše hodnoty 

Je pro nás klíčové držet se lokální výroby, tedy i nadále budeme vyrábět dýmky v České republice. Zakládáme si nejen na kvalitě výrobků, ale i na spolehlivosti, vstřícném jednání a rychlém doručení (ve všední dny zvládáme doručení do 2 až pracovních 3 dnů po celé ČR), samozřejmě doručujeme i do dalších evropských států. 

Máte na nás dotazy? Neváhejte a napište nám

Váš tým Your Shisha

 

Nechcete přijít o novinky z našeho e-shopu? 

Sledujte nás i na sociálních sítích :-)

 

 

Zpět do obchodu